Opalanie natryskowe - na czym polega?

Opalanie natryskowe pojawiło się na rynku, dobrych kilka lat temu. Polega na zaaplikowaniu na skórę delikatnej mgiełki, o właściwościach opalających oraz nawilżających. Jest to preparat, który dodatkowo nie powoduje przebarwień, ani uczuleń. Po wykonanym opalaniu natryskowym kolor skóry jest ciemniejszy od naturalnego odcienia. Opalenizna powstaje w wyniku reakcji chemicznej z aminokwasami, które występują na naskórku.

Na czym polega opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe jest często wybieranym zabiegiem, dzięki któremu możemy sprawić, że skóra staje się muśnięta słońcem. Dedykowany jest wszystkim rodzajom skóry. Stopień opalenizny można wybrać, zgodnie ze swoimi upodobaniami, od delikatnej, do intensywnej.

Opalanie natryskowe jest szybkim i bezpiecznym zabiegiem. Przed wejściem do specjalnej tuby, która jest wyposażona w mocną wentylację, nawilżane są miejsca przesuszone, takie jak kolana, łokcie i nadgarstki.

Zabieg polega na rozpyleniu samoopalacza, na wszystkie partie ciała. Tak żeby efekt był równomierny. Trwa około 15 minut. Aby uniknąć smug po opalaniu natryskowym, należy unikać kontaktu z wodą przez około 8 godzin po zabiegu. Na następny dzień, należy dokładnie nawilżyć całe ciało, a w szczególności miejsca przesuszone.

Przeczytaj też: http://www.lolipop.pl/kwas-fitowy-czym-wyroznia-sie-na-tle-innych-kwasow-chemicznych/

Jak należy przygotować się do opalania natryskowego?

Aby efekt końcowy był jak najlepszy, powinniśmy dostosować się do kilku zasad. Pierwsza ważna rzecz, to unikanie preparatów brązujących, na tydzień przed opalaniem natryskowym. Kolejna to przez 24 godziny przed opalaniem natryskowym, odradza się depilację ciała.

Zabieg jest wykonywany na czystą skórę, która jest pozbawiona makijażu i kosmetyków nawilżających. Zaleca się założenie luźnego ubrania, które nie będzie w jasnym odcieniu, ponieważ może ulec zabrudzeniu.

Jak długo utrzymuje się efekt opalania natryskowego?

Efekt opalania natryskowego zwykle utrzymuje się przez około 8 dni, jednak jest to kwestia indywidualna. Tutaj ma znaczenie pielęgnacja skóry po zabiegu. Podstawą jest nawilżenie które zagwarantuje nam przedłużenie efektu. Unikać należy produktów, które są na bazie olejków oraz kwasów.

Źródło: https://www.paripari.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here