Sztuka robienia dobrze

Przychodzi ten moment. Jesteś sam na sam z chłopakiem. Jesteście tak nakręceni, że widzicie tylko siebie. Wasze miękkie wargi się dotykają. Języki wibrują. Dotykasz jego rozgrzanego ciała. Jest twarde i seksowne. Zjeżdżasz ręką niżej i okazuje się, że nie tylko jego tors jest twardy.
Może jest to twój nowy chłopak? Może w ogóle pierwszy partner? A może poznałaś na tinderze jakiegoś przystojniaka i umówiliście się na one night stand? W żadnej z tych opcji nie ma nic złego.
I stajesz w sytuacji w której on prosi o zrobienie mu loda. A może sama masz ochotę zaspokoić go w ten sposób. A może on zaskoczył Cię niesamowitą minetką, która doprowadziła Cię na skraju rozkoszy i chcesz mu się teraz odwdzięczyć, ale boisz się, że nie wiesz jak? Nic się nie martw, zobaczysz, że przyjdzie Ci to z łatwością.

Strefy erogenne mężczyzny
Powoli pobudzają swojego partnera – nie musisz od razu iść do brzegu, niezależnie od tego jak on bardzo tego chce i jak bardzo ci to pokazuje. Skup się na jego strefach erogennych, które znajdują się na wargach, na szyi, na klatce – są to sutki, na wewnętrznej stronie ramion, na brzuszku i na wewnętrznej stronie ud. Możesz je muskać wargami, całować, lizać, delikatnie dotykać palcami lub podgryzać. Zobaczysz, że to zadziała na twojego mężczyznę. Podniecające dla faceta jest także ssanie jego palcu, gdyż wyobraża on już sobie, że to jego członek.

Bądź gotowa i zdecydowana
Po pierwsze musisz chcieć zrobić mężczyźnie dobrze. Facet widzi, kiedy nie masz ochoty albo kiedy Cię brzydzi i nie sprawia mu to już takiej przyjemności. Mężczyźni też lubią kiedy nam się podoba. Jeżeli obrzydza Cię myśl o wzięciu penisa do ust albo brzydzi Cię jego zapach możesz poprosić faceta aby się umył. Do zabaw oralnych można też używać smakowych lubrykantów, jeżeli nie chcesz poczuć smaku swojego mężczyzny.

Nie bój się komplementować go. Chwal jego ciało i pochwal też przyrodzenie. Komentarze w stylu „wow, ale duży” lub zwykle słodkie „podoba mi się” są jak najbardziej mile widziane. Chłopak też potrzebuje tej miłej otoczki do seksu.

Skupmy się jednak na tym jak zrobić dobrze chłopakowi.
Nikt nie powiedział, że musisz robić to ustami. Możesz to zrobić rękoma. Dla bardziej zaawansowanych jest też opcja zaspokojenia mężczyzny stopami.
Weź penisa mocno w swoje ręce w połowie jego wysokości. Nie bój się mocnego uchwytu, penis faceta nie jest tak bardzo wrażliwy, poza wędzidełkiem. Poruszaj ręką w górę i w dół, rytmicznie. Jeżeli penis jest suchy i twojemu partnerowi sprawia to ból to możecie użyć lubrykanty lub śliny. Nie bój się napluć na niego, często w seksie im więcej śliny tym fajniej.
Handjob możesz wykonywać jedną ręką lub dwoma. Możesz od czasu do czasu ścisnąć mocniej, podotykać go po wędzidełku lub po główce penisa. Obserwuj reakcje swojego partnera.
Podczas stymulacji prącia możesz patrzeć się na seksowne ciało swojego mężczyzny lub patrzeć mu w oczy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście się całowali lub żeby on dotykał mokrej Ciebie. Jeżeli chcesz sprawić mu jeszcze więcej przyjemności to jedną ręką stymuluje penisa, a drugą dotykaj go po brzuszku , udach, łap go za jądra. Dla odważniejszych jest próbą wsunięcia jednego paluszka w pupę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here