Kreatywna zabawa z maszyną do szycia

0
1178

Maszyna do szycia Klein to sposób na udowodnienie, że szycie może być świetną i bezpieczną zabawą! Wystarczy zaprojektować wzór, wyciąć materiał i połączyć nićmi maszyny. Taki rodzaj spędzania wolnego czasu wspiera u dzieci rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, kształci zmysł estetyczny oraz pobudza wyobraźnię.

Zabawa i nauka w jednym!

Uznana firma Klein słynie z produkcji zabawek, które pobudzają kreatywność u dzieci oraz wspierają je we własnym rozwoju twórczym. Renomowany producent postanowił stworzyć nowy model maszyny do szycia w specjalnej wersji dla dzieci. Dzięki zastosowaniu wielu ochronnych elementów oraz przemyślanej konstrukcji rodzice mogą mieć pewność, że zabawa będzie bezpieczna, bez ryzyka skaleczenia się. Maszyna do szycia Klein jest wyprodukowana w wersji białej z różowymi ozdobnymi elementami. Być może dla niektórych dziewczynek będzie to okazja, żeby odkryć nową pasję? Widoczne efekty własnej pracy takie jak uszycie pierwszej torebki lub własnej sukienki dla lalki może pozytywnie zmotywować do próbowania coraz to trudniejszych wzorów. Zabawa zachęca dziewczynki do dalszej nauki, pobudza kreatywność, a także ćwiczy wytrwałość, skupienie na szczególe oraz uczy staranności i dokładności. W maszynie do szycia Klein wykorzystuje się prawdziwe nici i można jej używać z praktycznie dowolnym materiałem. To doskonały pomysł na prezent dla wszystkich twórczych dzieci, które mają zmysł estetyczny i lubią próbować nowych zajęć.

Maszyna o nowoczesnym designie

Maszyna do szycia Klein wyróżnia się spośród innych między innymi pięknym wyglądem. Współczesny dziewczęcy design łączy biel z różowymi dodatkami sprawia, że zestaw będzie doskonale prezentował się jako dodatek do pokoju każdej młodej, kreatywnej dziewczynki. Cały komplet od firmy Klein został wyposażony w między innymi przeźroczystą, otwieraną osłonkę igły. Jest to bardzo istotny element, który zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy i eliminuje ryzyko skaleczenia. Maszyna posiada dwa ustawienia prędkości szycia, dzięki czemu można ją dostosować do swoich potrzeb, umiejętności oraz poziomu zaawansowania. Do zestawu dołączony jest także pedał, który umożliwia obsługę maszyny za pomocą stopy tak jak w profesjonalnych urządzeniach. W zestawie maszyny do szycia Klein każda dziewczynka znajdzie także wbudowany naprężacz nici górnej, opuszczany przytrzymywacz szpulek oraz niezbędne akcesoria – nici, centymetr krawiecki i inne. Maszyna pozwala na szycie z nicią u góry i u dołu. Do zestawu należy dokupić 4 bateria AA.  Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here