Wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto – czy opłaca się korzystać?

0
159

Wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto – to bardzo często wpisywana fraza w wyszukiwarkę internetową. Nie każdy z nas dysponuje przecież dostawczakiem, a prowadząc mniejsze bądź większe gospodarstwo domowe zawsze nadchodzi taki moment, że trzeba przewieźć coś dużego. Czy opłaca się korzystać z takich wypożyczalni? Ile kosztuje wynajem pojazdu? Na którą wypożyczalnię się zdecydować?

Co jest ważne przy wyborze wypożyczalni?

Nie każda wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto może pochwalić się wysoką jakością proponowanych usług. Przestarzałe i niechlujnie wyglądające pojazdy, za które liczą sobie krocie to niestety coś, co nagminnie się zdarza. Dlatego poniżej znajdziesz parę podpunktów w których zawarte są najważniejsze informacje odnośnie tego, na co należy zwrócić uwagę:

 

  • każda wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto powinna regularnie serwisować swoje pojazdy, aby mieć pewność, że nie przytrafi się najemcy żadna usterka, której można było wcześniej zapobiec;

 

  • czyste i pachnące wnętrze to absolutny must – have. Po każdym najmie samochód musi być dokładnie i starannie wyczyszczony, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Komfort jazdy jest przecież ważny, chyba się zgodzisz?
  • pełny pakiet ubezpieczeń – jak to mówią “oczywista oczywistość”;
  • elastyczne warunki najmu (np. możliwość negocjacji ceny przy dłuższym okresie wypożyczenia lub możliwość podstawienia samochodu w dogodne dla najemcy miejsce);
  • dobrze, jeśli wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto oferuje wynajem swoich aut 7 dni w tygodniu – dzięki temu jesteś mniej ograniczony i możesz wypożyczyć pojazd także w weekend;
  • stosunek do klienta: konkurencja jest obecnie naprawdę duża. Dobra wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto zdaje sobie z tego sprawę i dlatego powinna stawiać zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Która wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto spełnia te wszystkie warunki? I czy jest droga?

Wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto ElitRent

ElitRent to nie tylko wypożyczalnia aut dostawczych: ma w swojej ofercie także samochody osobowe oraz autolawety. Posiada bardzo bogatą ofertę, którą jest w stanie dopasować pod każdego klienta: zarówno osobę fizyczną jak i przedsiębiorcę. Ta wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto proponuje wynajem dostawczaka już od 140 złotych za dobę. Przy dłuższym okresie najmu (np. kiedy właściciel firmy potrzebuje czasowo zwiększyć flotę swoich pojazdów) umożliwia negocjację ceny. ElitRent działa także jako wypożyczalnia busów, które pozwolą na transport większej liczby osób. Jeżeli potrzebujesz wyjechać wypożyczonym autem za granicę: żaden problem. Poinformuj tylko o tym fakcie przy spisywaniu umowy. Wszystkie podpunkty zawarte powyżej (ubezpieczenie, serwisowanie itd.) są spełnione przez tę firmę.

Warunki wynajmu ElitRent

Wypożyczalnia aut dostawczych Trójmiasto ElitRent stawia sobie wysoką jakość świadczonych usług jako główny cel. Aby uniknąć jakichkolwiek niedomówień z klientem, spisano warunki wynajmu jasno określające co wolno, a czego nie wolno robić w wynajętym pojeździe oraz sytuacje na zasadzie “co się stanie, jeśli…”, np.:

  • przewóz zwierząt i / lub ładunków brudzących;
  • zagubienie bądź utrata kluczyków samochodu albo dokumentów pojazdu;
  • co z niewykorzystanym czasem najmu?
  • co w przypadku kolizji lub awarii?

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę https://elitrent.pl/ (zbudowaną przez profesjonalną agencję marketingu www.seomamut.pl), gdzie znajdziesz bardziej szczegółowo opisane warunki wynajmu oraz zdjęcia z cennikiem oferowanych pojazdów. Stawiając na ElitRent z pewnością się nie zawiedziesz – przekonaj się sam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here