dekoracje w sali weselnej

Jednym z najpopularniejszych trendów weselnych ostatnich lat jest personalizacja wystroju sali. Coraz więcej par rezygnuje z przypadkowych dekoracji i dokłada wszelkich starań, żeby impreza pasowała do charakteru czy też zainteresowań państwa młodych. Poznaj trzy banalnie proste sposoby na osiągnięcie efektu sali weselnej w spersonalizowanym stylu.

Butelki z oryginalną etykietką lub zawieszką

Na polskim weselu z całą pewnością nie może zabraknąć butelek ze szlachetnymi trunkami, które ułatwią nieco nawiązanie dobrych relacji między rodzinami państwa młodych. Warto wykorzystać ten stały element weselnego stołu i zainwestować w spersonalizowane zawieszki na alkohol lub etykietki. Najprostszym rozwiązaniem jest postawienie na gotowy wzór kojarzący się z wystrojem sali i dodanie do projektu imion pary i daty ślubu.

Piękne zawieszki i etykietki można również wzbogacić o niepowtarzalny tekst lub nawet pokusić się o wymyślenie oryginalnej nazwy dla serwowanego alkoholu. Jeszcze bardziej goście zapamiętają grafikę zaprojektowaną samodzielnie przez przyszłych małżonków, zwłaszcza jeśli na butelce pojawi się np. ich podobizna. Świetnym pomysłem może być ponadto wybranie wzoru, który pojawi się także na zaproszeniach, winietkach i innych elementach dekoracyjnych.

Wyjątkowe winietki dla gości weselnych

Zdecydowanie warto znaleźć odrobinę miejsca na stole lub talerzach na winietki, które są uważane za jeden z najpraktyczniejszych elementów weselnych dekoracji. Dzięki nim goście nie będą mieli wątpliwości, które miejsce powinni zająć, co znacząco przyspieszy rozpoczęcie wspólnej biesiady. To także świetny sposób na przyozdobienie nawet dość skromnie wyglądającego stołu weselnego.

W ofercie sklepu z papeterią ślubną Amelia-Wedding.pl można znaleźć modne winietki, wśród których największym zainteresowaniem cieszą się klimaty boho, klasyczne i rustykalne. Nawet do tak popularnych stylów można dodać odrobinę prywatnego charakteru i umieścić na winietkach autorskie projekty nowożeńców. Wiele osób decyduje się na grafiki nawiązujące do wspólnych zainteresowań, które na pewno będą kojarzyć się gościom z parą organizującą wesele.

Pudełko na koperty nie do przegapienia

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pudełka na koperty, które pozwalają zaoszczędzić nieco czasu podczas wesela lub ślubu. Na pewno ma na to wpływ fakt, że obecnie najczęściej podarunkiem jest właśnie gotówka. Dzięki pudełku na koperty można mieć wolne ręce podczas składania życzeń. Podchodzący goście mogą po prostu wrzucić prezent do pięknie przyozdobionej skrzynki.

Każdy szczegół sali powinien być starannie dopracowany, a pudełko na koperty nie powinno być zwykłą skrzynką. Sklep Amelia-Wedding.pl może przygotować spersonalizowane pudełko, na którym pojawi się grafika zaprojektowana przez parę. Można oczywiście wybrać również gotowy wzór z imionami małżonków lub nieznacznie go zmodyfikować. Strzałem w dziesiątkę może być postawienie na taki sam motyw jak w przypadku innych dekoracji sali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here