Perfumy damskie z nutą jabłka

Z czym kojarzy nam się lato? Z ciepłymi promieniami słońca ogrzewającymi opalone ramiona, szumem drzew, śpiewem ptaków i morską bryzą, świeżym powietrzem oraz rosą o poranku, bezchmurnym niebem, świeżo skoszoną trawą i koszem pełnym owoców. A z czym kojarzy nam się dzieciństwo? Z beztroską, dniami spędzanymi na podwórku z „głową w chmurach”, „łapaniem” każdego momentu i czerpaniem radości z małych rzeczy. To piękne skojarzenia, które postanowili wykorzystać producenci perfum, oferujący ciepłe, orzeźwiające zapachy, w których dominują nuty zapachowe kojarzące się z wakacjami, takie jak na przykład soczyste zielone jabłuszko.

Pierwszą z propozycji jest woda toaletowa Trussardi Riflesso. Flakon został zaprojektowany w sposób prosty, a zarazem bardzo elegancki. To kompozycja pełna znakomitego szyku, niezwykłej elegancji, jak również pewności i wiary w sukces. Orientalno-drzewna propozycja powinna zachwycić mężczyzn pewnych siebie, niezależnych, którzy doskonale wiedzą, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Doskonale współgrające ze sobą aromaty to przede wszystkim bergamotka, grejfrut, a także ów zielone jabłuszko. Ponadto w wodzie toaletowej nie zabrakło geranium, lawendy i fiołka. Linię podstawy stanowią włoska skóra, tonka i wetiweria, czyli niezwykle męskie nuty, które dobrze podkreślają wyrafinowany charakter perfum.

Drugą mieszanką zdominowaną przez soczyste jabłuszko jest woda perfumowana DKNY Be Delicious. To kwiatowo-owocowa propozycja skierowana do kobiet, które pragną przy pomocy zapachu przenieść się do lekkich, ciepłych i beztroskich dni. Mieszanka stanowi prawdziwy hołd dla soczystego owocu, którego aromat został wzbogacony o egzotyczne kwiaty, nuty drzewne, konwalię, fiołek oraz tuberozę. Przełamaniem tych nut zapachowych są grejfrut, ogórek i magnolia, z kolei na podstawę wody perfumowanej składają się drzewo sandałowe i bursztyn. Delikatny zielony flakonik przywołuje na myśl same pozytywne skojarzenia, a sam zapach emanuje radością.

Perfumy wykorzystujące charakterystyczny aromat jabłuszka, idealny na sezon wiosenno-letni, dostępne są w wyżej wspomnianych, ale także wielu innych odsłonach na stronie Perfumy.pl – https://perfumy.pl/Perfumy-o-zapachu-zielonego-jabluszka-blog-pol-1580208752.html. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną z pewnością pozwolą na wybranie odpowiednich perfum zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Charakterystyczny zapach letniego zielonego jabłuszka na pewno idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie szczególnie dziennych stylizacji i przepełni pozytywną energią na wiele godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here