Jak kupować maszyny poleasingowe w serwisach aukcyjnych?

0
655

Zakup profesjonalnych maszyn budowlanych i rolniczych jest dzisiaj coraz chętniej dokonywany przez klientów poprzez nowoczesne serwisy aukcyjne, które oferują możliwość taniego nabycia wysokiej jakości sprzętu poleasingowego. Jak to działa?

Wybór serwisu aukcyjnego

Aukcje poleasingowe wystawiane na serwisach aukcyjnych, pozwalają młodym firmom budowlanym, ale i np. rolnikom, których nie stać na zakup całkowicie nowego pojazdu, na „złapanie” interesujących cenowo ofert sprzętu poleasingowego. Wśród wielu platform dających taką opcję, warto zwrócić uwagę na te, które nie tylko sprzedają maszyny poleasingowe w stałej cenie, ale przede wszystkim umożliwiają licytowanie się z innymi, potencjalnymi klientami. Dlaczego? To proste!

Dzięki licytacjom sprzętów i pojazdów, ostateczna cena kupna może być nawet kilka razy mniejsza, co korzystnie wpłynie na budżet kupującego. W serwisach jak np. https://www.klaravik.pl/ kupujący aktywnie licytują sprzęt, na którym im zależy i chociaż zawsze wygrywa oferta najwyższa, to w praktyce jest ona o wiele niższa niż ta, dostępna na wolnym rynku czy w stałej cenie. To wszystko sprawia, że pojazdy poleasingowe licytowane na aukcjach online, cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Licytowanie ceny maszyny i dalsze procedury

Sam udział w licytacji jest stosunkowo prosty: spośród szerokiego katalogu ofert wybieramy te, które idealnie odpowiadają potrzebom naszej firmy czy gospodarstwa rolnego, sprawdzamy stan techniczny pojazdu (serwisy takie jak Klaravik dbają tu o sprawdzenie każdego sprzętu przez niezależnego rzeczoznawcę), sprawdzamy cenę wywoławczą i przystępujemy do aukcji. Aukcje mają ograniczony czas np. 30,60 czy 90 dni, dzięki czemu możemy licytować na bieżąco, sprawdzając w międzyczasie oferty na podobny sprzęt leasingowy w innych miejscach. Po zakończeniu licytacji, dopełniamy koniecznych procedur do odbioru maszyny, dokonujemy płatności i możemy już odebrać pojazd. Taka forma zakupów pozwala na uzyskanie wysokiej klasy pojazdów o dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here