Gdzie zorganizować wesele na Kaszubach

Takie pytanie zadaje sobie w końcu każda para narzeczonych. Niestety nie jest to taka prosta sprawa jakby mogło się wydawać. Na świecie jest mnóstwo pięknych miejsc, w Polsce również. Jedni mogą kochają góry, drudzy jeziora, a trzeci lasy, a jeszcze inni morze. Właśnie dlatego zaproponujemy kompromis idealny, czyli sale weselne na Kaszubach. Jest coś prawdziwego w legendzie o powstaniu Kaszub: … a w miejscu pustyni pojawiły się gęste lasy bogate w owoce i zwierzynę, przepiękne jeziora wypełnione rybami, ogromne połacie łąk i żyznych ziem, a także wspaniałe wzniesienia, które dawały namiastkę górskiego życia. Sale weselne na Kaszubach, a przynajmniej niektóre, dokładnie to mogą zaoferować. 

Ogólny pomysł już jest, a teraz konkrety

Tak jak wyżej napisaliśmy, sale weselne na Kaszubach potrafią naprawdę wiele zaoferować. Przejdźmy jednak do konkretów. Proponujemy dom weselny Żabi Dwór. To wspaniałe miejsce oferujące luksusowy odpoczynek w królewskim otoczeniu, które od lat skutecznie łączy miłość do tradycji z najwyższym standardem nowoczesnych usług. Dobrze widzicie! Piszemy o odpoczynku, ponieważ organizacja wesela nie musi być drogą przez mękę. Sale weselne na Kaszubach potrafią pomóc w ogromnej liczbie rzeczy, a przynajmniej jesteśmy tego pewni pisząc o Sali weselnej Żabi Dwór. Oprócz przepięknej, przestronnej sali biesiadnej, mieszczącej ponad 100 osób, Żabi dwór to również genialna restauracja oferująca regionalne przysmaki z produktów najwyższej jakości oraz wygodne pokoje hotelowe, w których goście mogą spocząć po wyśmienitej zabawie do białego rana. Dla par młodych proponujemy coś specjalnego – drewniany domek na bezludnej wyspie, aby nikt nie mógł parze młodej przeszkadzać w nocy poślubnej.

W czym możemy wam pomóc?

Tak jak wyżej zostało wspomniane, Żabi Dwór może zaoferować znacznie więcej niż tylko miejsce do zorganizowania wesela. Sale weselne na Kaszubach to również słynna gościnność. Wspomnieliśmy już o przepysznych daniach z naszej restauracji, a które mogą zagościć na stołach weselnych. Napisaliśmy również o pokojach dla gości oraz specjalnym domku na naszej wyspie. To jednak nie wszystko. Pomożemy również w organizacji innych rzeczy. Potrzebujecie elementów dekoracyjnych? Nie ma problemu! Mamy ich naprawdę sporo i chętnie się nimi podzielimy. Marzycie o czekoladowej fontannie? Da się zrobić! Nie wiecie jakiego fotografa lub DJ wybrać? Z tym również postaramy się pomóc. A może coś nietypowego jak ślub w plenerze? Z tym również oczywiście pomożemy. Przygotujemy wszystko co konieczne do uroczystości, ale również podpowiemy w jaki sposób załatwić wszelkie formalności, aby zamienić mury urzędu cywilnego lub kościoła na malownicza przestrzeń wśród pięknych lasów i delikatnego szumu jeziora. Oprócz niepodważalnych walorów estetycznych, takie rozwiązanie rozwiązuje wszelkie problemy z transportem gości, ponieważ zarówno ślub jak i wesele odbędą się w jednym miejscu.

Czyż sale weselne na Kaszubach nie są wspaniałe?

Oczywiście, że są! Pozwolimy sobie podsumować zalety organizacji wesela w Żabim Dworze, a może i dodamy coś jeszcze:

  • Wesele, a może i ślub, w otoczeniu bujnych lasów oraz jeziora;
  • Przepyszne dania z lokalnych składników;
  • Wygodne pokoje hotelowe dla gości;
  • Pomoc w organizacji całej uroczystości;
  • Wspaniała obsługa naszych pracowników;
  • Nie pobieramy opłaty korkowej za alkohol;
  • Nie pobieramy pełnej opłaty za dzieci oraz dodatkową obsługę, np. fotografa lub operatora.

Mam nadzieję, że zachęciliśmy was do przeżycia tego wyjątkowego dnia w Żabim Dworze, ale jednocześnie jesteśmy pewni, że możecie mieć jeszcze wiele pytań. Na wszystkie z chęcią odpowiemy, więc zapraszamy na stronę zabi-dwor.pl, na której znajdziecie odpowiedzi na wiele z pytań, ale również bezpośredni kontakt z nami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here