Ciekawa platforma z benefitami dla pracowników

Platforma Nais z pewnością zyskała ogromną popularność, ponieważ nowoczesne motywowanie pracownika jest ważne. Dzięki temu można osiągnąć większy sukces. Wyjazdy integracyjne, catering firmowy, a może zakup prezentu dla szefa? Razem z Nais możesz monitorować wszystkie fundusze i realizować ciekawe pomysły.

Platforma dla każdej firmy

Nais to przełomowa platforma, która umożliwia zarządzanie programami zarówno benefitowymi, jak i aspiracyjnymi. Aktualnie korzystają z niej nie tylko znane przedsiębiorstwa, ale również małe firmy. Programy motywacyjne z pewnością pomogą pracownikom w tym, aby bardziej zaangażować się w swojej pracy. Pracownicy bowiem mają szeroki wybór różnych benefitów. Pracodawca w szybki sposób może wpłacić pieniądze na Nais. Dodatkową zaletą jest to, że platforma jest nie tylko czytelna, ale również bardzo łatwa w obsłudze. Poza tym szef może wygodnie zarządzać całym budżetem integracyjnym – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Raporty online pozwalają być na bieżąco ze wszystkimi sprawami firmowymi. Dzięki temu szef lepiej pozna swoich pracowników, ponieważ może zaobserwować na co wydają oni benefity.

Szybka motywacja pracowników

Dzięki https://nais.pl/ pracodawca w szybki sposób może zmotywować swoich pracowników do pracy. Przekazywanie premii i bonusów pieniężnych jest naprawdę bardzo proste. Pracownicy mogą otrzymać bony prezentowe lub upustowe. Pieniądze pochodzą przede wszystkim od pracodawcy, ewentualnie od kolegów z pracy, jeżeli odbywa się zrzutka. Dzięki platformie Nais można zorganizować zbiórkę pieniędzy, którą można przeznaczyć na przykład, na: kulig podczas zimy, wycieczki nad morze, wspólne wyjście do baru, zamówienie pizzy do firmy lub zakupienie prezentu urodzinowego dla danego pracownika. Na pewno jest to ciekawe rozwiązanie. W kategoriach dostępnych na Nais, znajduje się sporo markowych sklepów, które są lubiane przez większość osób. Pracodawca może monitorować swój budżet za pomocą kilku kliknięć.

Platforma Nais jest także dostępna w wersji na telefon oraz tablet, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here