Bądź stylowa na plaży

To strój niewielki, pozornie nieskomplikowany, a jednak oferowany w wielu wersjach, wzorach, kolorach i fasonach. Dzięki pomysłowości projektantów, z niewielkich ilości materiału można wyczarować strój kąpielowy, który będzie wyglądał świetnie na każdej kobiecie i sprawi, że poczuje się w nim komfortowo i atrakcyjnie, niezależnie od wieku czy rozmiaru.

Plażowa elegancja i wakacyjna radość

Czy na plaży można być elegancką? A może młodzieńczo wesołą i niezależnie od wieku pełną wakacyjnej energii? Jedno nie wyklucza drugiego – zależnie od nastroju możemy korzystać z uroków plażowania w różnym kostiumach kąpielowych.

Mogą to być klasyczne i minimalistyczne stroje kąpielowe w jednym kolorze, w ulubionym, eleganckim kroju, który np. poprzez większe wycięcie fig pozwoli optycznie wydłużyć nogi, a przez dodanie do biustonosza fiszbin – podkreśli walory biustu.

Klasyka to również strój w sportowym wydaniu, który ma być przede wszystkim wygodny i nie sprawiać żadnego kłopotu, a więc będzie to model pozbawiony np. wstążek czy tasiemek regulujących zapięcie fig lub biustonosza.

Dodanie do koloru dominującego innych barw, pozwoli cieszyć się strojem niebanalnym i dopasowanym do gustu każdej kobiety. Bogate kolekcje klasycznych strojów kąpielowych dają nam możliwość wyboru kolorystyki i wzorów idealnych właśnie dla nas!

Wyobraźmy sobie stroje w urocze i zawsze modne kropki, kratki, kwiaty, czy akcenty egzotyczne, wspaniale komponujące się z wakacyjnym nastrojem. Kolory soczyste, świeże, wibrujące energią, a może stonowane i dodające figurze lekkości i delikatności?

Setki strojów kąpielowych dla kobiet preferujących najróżnorodniejsze style znajdziemy m.in. w ofercie sklepu internetowego marki Marilyn i w sklepach stacjonarnych.

Postaw na komfort

Jaki strój kąpielowy można nazwać idealnym? Dla każdej kobiety ów ideał jest inny. Wszystko zależy od indywidualnych cech i oczekiwań – podobnie jak w przypadku każdej stylizacji.

Oprócz strojów typowych – mniej lub bardziej wykrojonych, ozdobnych lub prostych – składających się z dwóch części lub jednoczęściowych – coraz większym powodzeniem cieszą się komplety plażowe złożone np. z klasycznych fig i topów (mniej lub bardziej zabudowanych).

Wiele pań czuje się też komfortowo w strojach, w których typowe figi zastąpiono plażowymi szortami albo figami z podwyższonym stanem.

W tym roku dużym zainteresowaniem cieszą się także stroje kąpielowe z górną częścią utrzymaną w stylu najmodniejszej ostatnio sukienki, czyli hiszpanki (z fantazyjną falbaną).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here