Windows 10

Windows 10 to najnowsza wersja rozwijanego od lat systemu operacyjnego firmy Microsoft, który w ogromnym stopniu ukształtował to, czym są dziś dla nas komputery. Szybszy i bardziej bezpieczny niż kiedykolwiek, Windows 10 łączy sprawdzone już technologie i rozwiązania z zupełnie nowymi. Nieustannie rozwijany i ulepszany przez najlepszych programistów firmy Microsoft, jest systemem gwarantującym nie tylko stabilność, ale również wysoki komfort oraz szybkość pracy. Swoją wersję systemu zamówisz na naszej stronie – RTV Euro AGD.

Windows 10 – najwyższa gwarancja bezpieczeństwa

Zapomnij o drogich programach antywirusowych, bez których twój komputer narażony był na włamania, kradzież haseł czy utratę danych spowodowane złośliwym oprogramowaniem. Najnowszy system operacyjny firmy Microsoft wyposażony jest we wbudowany zestaw narzędzi zapewniających wysoki poziom ochrony twojego komputera przed niebezpieczeństwami czyhającymi na ciebie w internecie. Program antywirusowy nieustannie aktualizowany o umiejętność radzenia sobie z coraz to nowymi zagrożeniami, zapora internetowa, czy zabezpieczenie przed obcymi aplikacjami internetowymi to tylko niektóre z funkcji Windows 10 nieprzerwanie dbających o twoje bezpieczeństwo. Wszystkie one są darmowe i aktualizują się automatycznie.

Swoje dane możesz zabezpieczyć poprzez zapisanie icj w chmurze na wirtualnym dysku OneDrive, natomiast nad bezpiecznym użytkowaniem komputera przez najmłodszych członków twojej rodziny będzie czuwać narzędzie Zapytaj Rodzica, oferujący szereg funkcji do monitorowania oraz kontroli zachowań twoich dzieci na komputerze, w tym również w sieci. Od teraz zalogować się możesz również poprzez system rozpoznawania twarzy wykorzystujący kamerę internetową lub czytnik linii papilarnych.

Windows 10 – kompatybilny, stabilny i szybki jak błyskawica

Windows 10 współpracuje z praktycznie wszystkimi nowymi grami oraz oprogramowaniem, które optymalizowane są specjalnie pod ten system. Najnowsze dzieło Microsoftu jest szybkie, stabilne i niezawodne, a praca na nim komfortowa i przyjemna jak nigdy wcześniej. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą z niepełnosprawnością, czy posiadasz nietypowy sposób pracy – Windows 10 zaprojektowano tak, aby potrafił dopasować się do twoich unikalnych potrzeb. Wbudowany w system Windows Store pozwoli ci znaleźć przydatne ci aplikacje z jednego miejsca, jeszcze bardziej zwiększając twoją produktywność i pozwalając skupić się na tym, co dla ciebie naprawdę ważne. Kup swoją kopię systemu Windows 10 już teraz pod tym linkiem – https://www.euro.com.pl/oprogramowanie/microsoft-windows-10-home-64-bit-oem-pl.bhtml

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here