pościel 3d, pościel 3d zwierzęta

Aranżacja sypialni to kwestia wielkiej wagi. Nic tak nie denerwuje, jak sypialnia, w której nie można odpocząć oraz się zrelaksować. Sypialnia powinna być zaaranżowana w taki sposób, aby każdy mógł w niej nabrać siły na następny dzień.

W mieszkaniach w blokowiskach zazwyczaj sypialnia nie jest większa niż 20 kilka metrów kwadratowych. Mała powierzchnia stanowi często dużą przeszkodę przed wymarzonym wyglądem sypialni. Jednak istnieje parę sposobów na ciekawe dodatki, które sprawią, że każda sypialnia będzie bardziej przytulna.

Dobre oświetlenie

Należy pamiętać, że oświetlenie w sypialni nie powinno być intensywne — nie sprzyja to odpoczywaniu oraz relaksowaniu. Lampy w sypialni powinny być odpowiednio rozmieszczone, aby światło było rozproszone i nie pochodziły z jednego miejsca.

Jeśli jednak mamy jedno główne oświetlenie (na suficie), to nie trzeba się martwić remontem. Wystarczy zakupić mniejsze lampki i ustawić je w strategicznych miejscach — na biurku, na lampce nocnej, czy w rogu.

Ciekawa i dobrze dobrana pościel

Należy również zastanowić się nad tym, czy nasza pościel jest odpowiednia. Po pierwsze trzeba sprawdzić, czy materiał, z którego zrobiona jest bielizna łóżkowe, jest odpowiedni. Dobrze postawić na bawełnę lub satynę bawełnianą, które pozwalają na “oddychanie” pościeli przez całą noc.

Po drugie, warto zastanowić się nad wzorem pościeli. Świetnym pomysłem na ożywienie sypialni jest zakupienie pościeli w 3D. Tego rodzaju wzory przestrzenne to ciekawe i oryginalne rozwiązanie do sypialni. Barwne obrazy mogą być w najróżniejsze wzory. Bardzo popularna jest pościel 3D w zwierzęta oraz w kwiaty. Będzie ona świetnie wygląda we wnętrzach spokojniejszych, a nawet do pokojów dziecięcych.

Odpowiednie kolory

Trzeba pamiętać, że sypialnia powinna być skomponowana w stonowanych kolorach. Krzykliwe róże, pomarańcze, czy czerwienie nie sprzyjają wyciszeniu zmysłów. Dlatego do sypialni polecane są kolory pastelowe, szarości oraz biel.

Jeśli mamy ściany w krzykliwe kolory, to najlepiej je po prostu przemalować. Dobrym pomysłem jest również naklejenie tapety — dzięki temu ściany nie będą aż tak nudne.

Również trzeba pilnować tego, aby kolory mebli i dodatków nie były zbyt rzucające się w oczy na tle spokojnych ścian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here