OSM Krasnystaw

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw to firma, którą znamy z produktów nabiałowych. W swoim asortymencie posiada jogurty, sery twarogowe i żółte, mleko, masło, śmietanę i inne wyroby. Kompletną ofertę wraz ze szczegółowymi opisami można poznać na stronie https://www.krasnystaw.eu/pl. Wybierając nabiał tej spółdzielni mleczarskiej, możemy być pewni jakości, a przy okazji – wspieramy przedsiębiorstwo, które ma również inne zalety.

Ponad 100 lat tradycji

OSM Krasnystaw to marka z imponującą tradycją – jej początki sięgają 1913 roku, kiedy to dostarczało do niej mleko zaledwie 40 rolników. Działalności spółdzielni mleczarskiej nie przerwała II wojna światowa. Z czasem inwestowano coraz więcej, aby rozwijać firmę o nowe budynki oraz punkty skupu mleka. Przez wszystkie te lata stopniowo powstawała dzisiejsza Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, która posiada nowoczesne linie produkcyjne i odbiera mleko od ponad 2000 dostawców z województwa lubelskiego. Dzięki dużemu doświadczeniu i stałemu rozwojowi OSM znajduje się w czołówce firm mleczarskich w kraju.

Liczne nagrody

Marka OSM może pochwalić się wieloma nagrodami, zbieranymi na przestrzeni co najmniej dwudziestu kilku lat. Są to wyróżnienia związane z jakością produktów, ale również innych działań firmy. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • „Chełmskie Dęby” w kategorii „Produkt Roku 95” dla Serka Wiejskiego,
  • medal dla zestawu jogurtów Joguś na V Targach Mleczarskich Mleko-Expo 1996,
  • wyróżnienie „Złote Karpie” za szczególne działania na rzecz rozwoju miasta Krasnystaw dla Prezesa Zarządu Tadeusza Badacha (1998),
  • certyfikat „Polska Dobra Żywność” na targach Polagra Food 2001,
  • godło „Poznaj Dobrą Żywność” dla 25 produktów przyznane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (2004),
  • statuetka Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny za Najwyższą Jakość za „Zsiadłe Mleko” przyznana podczas Targów Mleczarskich Mleko-Expo 2010,
  • wyróżnienie „Ulubiona Marka Polaków” w kategorii Kefiry, Maślanki, Jogurty naturalne (2019).

Inne zalety

Indywidualni klienci cenią OSM Krasnystaw za pyszne i wysokiej jakości produkty nabiałowe bez GMO, a społeczeństwo – za wieloletnią działalność charytatywną. Zdrowe jedzenie to zdrowe społeczeństwo – wybierając polską markę, wspieramy polskich wytwórców i pracowników, a jednocześnie – swoje samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here