Rusztowania na budowę w Płocku

Szalejąca inflacja w Polsce sprawiła, iż ludzie, którzy mieli zaplanowane różne remonty, czy też prace budowlane, rezygnują, ponieważ zwyczajnie w świecie ich nie stać. Na pomoc przychodzi firma budowlana, GRUPA DKM. Co oferuje swoim klientom? Przyjrzyjmy się temu z bliska.

Wynajem rusztowań – Płock

Na samym początku rzuca się w oczy wynajem rusztowań Płock słynie z tego, iż jest w tym mieście wiele zarejestrowanych firm, które oferują takie usługi. GRUPA DKM ma na swoich półkach wiele typów rusztowań, chociażby rusztowania warszawskie, czy też elewacyjne. Ważne przy wyborze takich rzeczy, jest to, jakiej są jakości. Przeanalizowaliśmy sprzęt tego sklepu i musimy przyznać, że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Oferta jest naprawdę szeroka, możemy wybrać sobie rusztowania różnych wielkości i długości, a nawet kolorów.

Porozmawialiśmy chwilę z właścicielem, który wyjawił nam, iż liczy na ogromną sprzedaż rusztowań Płock był dla niego optymalnym wyborem, przy rozpoczęciu swojej działalności. Tak jak wspomnieliśmy na początku, GRUPA DKM ma naprawdę promocyjne ceny, a więc jeśli macie dylemat, czy inwestować w tej chwili w prace budowlane, na przykład wymianę dachu, to warto. Porównując ceny z konkurencyjnymi sklepami, które również zajmują się takimi sprawami, ceny w GRUPA DKM zwalają z nóg. Nie są to puste słowa, wszak na potwierdzenie przywołujemy przykład barierki do rusztowania elewacyjnego, którego jedna sztuka kosztuje u innych około 50 złotych, z kolei w nowym sklepie na płockim rynku, kosztuje 42 złote. Zatem widzicie Państwo, na jednej barierce jesteśmy w stanie zaoszczędzić osiem złotych, przy większych zakupach różnica robi się naprawdę wielka.

Firma ma w swojej ofercie także montaż rusztowań Płock więc, a raczej jego mieszkańcy mogą być szczęśliwi. Nowa firma z pewnością namiesza na rynku. Nie możemy doczekać się wyników sprzedaży, które zostaną opublikowane zapewne na koniec roku.

GRUPA DKM ma swój profil w mediach społecznościowych, więc z łatwością możecie się z nimi skontaktować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here