Rodzaje lakierów do paznokci

Wiele kobiet docenia ładne paznokcie – hybrydowe, żelowe czy tytanowe. Każda z nas ma ulubioną metodę stylizacji i chętnie śledzi nowości i aktualne trendy – jak modne kolory czy wzory. Poniżej wymieniamy najpopularniejsze rodzaje lakierów do paznokci.

Lakiery do paznokci – rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów lakierów, które służą do malowania paznokci i wykonania idealnego manicure – najpopularniejsze są nadal ładne paznokcie hybrydowe i żelowe, ale nie brakuje też zwolenniczek tradycyjnych lakierów. Rośnie też zainteresowanie pyłkami do manicure akrylowego. Nowością jest też lakier kauczukowy do paznokci – poznajmy zalety różnych produktów.

Lakiery hybrydowe – najpopularniejszy wybór

Wysokiej jakości lakiery do hybryd pozwolą stworzyć stylizację idealną – na co dzień, do pracy i na ważne okazje. Zapewniają trwałość – efekt utrzymuje się około 3 tygodni, piękny blask, pozwalają też wzmocnić płytkę paznokcia. Są one odporne na zarysowania i uszkodzenia, gwarantują naturalny wygląd i ułatwiają zapuszczenie paznokci.

Lakier kauczukowy do paznokci

To nowość na rynku, ale tego typu lakiery mogą zastąpić popularne hybrydy – mają piękne, żywe i soczyste kolory, a trwałością mogą konkurować nawet z lakierami hybrydowymi. Innowacyjne lakiery podbijają świat beauty – to nowe podejście do stylizacji paznokci.

Lakier kauczukowy do paznokci stanowi połączenie lakieru hybrydowego, bazy do lakierów oraz żelu. Wystarczy tylko jedna warstwa, aby manicure był gotowy – jego ogromną zaletą jest szybkość i łatwość wykonania, ale także naturalny efekt.

Lakiery żelowe – plus za połysk

Wyjątkowo modne są także żele – trzeba jednak pamiętać, że wyróżniamy wiele ich rodzajów. Jedne mają właściwości budujące, modelujące, nabłyszczające, są też żele brokatowe. Gwarantują naturalny kształt i wygląd paznokcia, a sama metoda stylizacji jest łatwa i szybka. Plusem jest też trwałość stylizacji – profesjonalnie wykonany manicure żelowy, podobnie jak i hybrydowy, nie uszkadza płytki, a zapewnia komfort i elegancję.

Manicure tytanowy

To ciekawa alternatywa dla paznokci hybrydowych i żelowych. Manicure tytanowy jest prosty do wykonania, nie wymaga też używania lamy UV lub LED do utwardzenia stylizacji. Używa się w tym przypadku pudru, nie lakieru – pod wpływem powietrza puder twardnieje, a stylizacja jest gotowa. Poza tym puder zawiera witaminy oraz wapń, dzięki czemu wzmacnia płytkę paznokcia. Szybkość i naturalność to duże zalety tej stylizacji, poza tym można ją łatwo wykonać samodzielnie w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here