Rękawiczki jednorazowe – druga skóra na Twoich dłoniach

0
414

Masz łamliwe paznokcie i przesuszoną skórę dłoni? Jeden mały trick pozwoli Ci w krótkim czasie pozbyć się tego problemu. Używaj, kiedy tylko możesz rękawiczek jednorazowych. Rękawiczki jednorazowe to środki ochrony dłoni, których celem jest zapobieganie zabrudzeniom skóry i paznokci, tworzą barierę przed bakteriami i wirusami oraz chronią w przypadku drobnych zranień. Zazwyczaj stosowane w zakładach pracy są wspaniałym produktem do stosowania także w domu, po godzinach pracy.

Rękawiczki jednorazowe – dla każdego coś dobrego

Rękawiczki jednorazowe występują w standardowych rozmiarach S, M i L, ale co ważne w https://czystyszop.pl/13-rekawiczki znajdziemy produkty w rozmiarze XS dla osób o bardzo drobnych dłoniach oraz dzieci, ale także dla osób o dużych dłoniach – rozmiar XL. Każdy znajdzie rozmiar odpowiedni dla siebie. Należy pamiętać, żeby rękawiczki przylegały do skóry, nie zsuwały się, nie mogą jednak krępować ruchów i powodować dyskomfortu. Prawidłowo dobrane rękawiczki są jak druga skóra. Ważny jest dobór materiału, z jakiego są wykonane. Rękawiczki jednorazowe mogą być:

  • nitrylowe,
  • lateksowe,
  • winylowe,
  • foliowe.

Rękawiczki jednorazowe mogą być pudrowe lub bezpudrowe, dzięki czemu naprawdę każdy znajdzie produkt, który w pełni odpowiada jego potrzebom.

Kiedy używać rękawiczek jednorazowych

Ochraniać dłonie można w wielu codziennych sytuacjach, zarówno w pracach w domu, jak i ogrodzie czy warsztacie, ale także w zakładzie fryzjerskim i kosmetycznym, restauracji. Nie wspominamy tu w ogóle o używaniu rękawiczek jednorazowych w szpitalach, gabinetach lekarskich i przychodniach, ponieważ jest to oczywiste. Spektrum zastosowań rękawiczek jednorazowych jest naprawdę bardzo szerokie.  Ważne, żeby pamiętać o tym, że można z nich korzystać na co dzień: sprzątanie, obieranie warzyw, przesadzanie roślin, mycie samochodu, farbowanie włosów itd. itp. – przy tych wszystkich zajęciach warto używać rękawiczek jednorazowych, ponieważ doskonale chronią one dłonie przed zanieczyszczeniami zarówno organicznymi, jak i chemicznym, a także drobnymi urazami.

Przepis na piękne dłonie i mocne paznokcie

Jak w kilka sekund zadbać o dłonie i paznokcie? To bardzo proste: umyj dokładnie ręce, jeśli masz ochotę, użyj peelingu, następnie wmasuj w dłonie i paznokcie dobry krem do rąk, nałóż rękawiczki jednorazowe i rób to, co było w planie do zrobienia: zmyj naczynia, skoś trawę, umyj auto, obierz ziemniaki… Po zakończonej pracy, gdy zdejmiesz rękawiczki, dłonie będą delikatne i nawilżone. Zamiast kremu do rąk możesz użyć paru kropli oleju i soku cytrynowego.

Dłonie Twoją wizytówką

O dłoniach mówi się, że są wizytówką swojego właściciela, zadbaj o nie tak, żeby świadczyły o Tobie i Twojej klasie. Używanie jednorazowych rękawiczek w połączeniu z dobrym kremem do rąk i paznokci da spektakularne efekty w ciągu kilku dni. Ogromny wybór rękawiczek jednorazowych znajdziesz w sklepie Czysty Szop – sprawdź ofertę i przekonaj się, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here