Jak wybrać odpowiednie łóżeczko turystyczne

Podróże z niemowlakiem to spore wyzwanie. Trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą długiej listy niezbędnych rzeczy. Na jej szczycie powinno się zaś znajdować łóżeczko turystyczne. Nie każdy hotel udostępnia łóżeczka dla niemowląt, jak też maluch może czuć się bezpieczniej w swoim własnym. Posiadanie takiego łóżeczka na pewno znacznie uprości podróżowanie. Tylko jak wybrać najlepsze?

Dla najmłodszych – dostawne lub kołyska

Wśród typów łóżeczek turystycznych, poza tymi standardowymi, można znaleźć również modele przeznaczone dla noworodków i niemowląt. Na pewno warto zwrócić tu uwagę na łóżeczko dostawne, które dzięki specjalnemu mocowaniu łączy się z łóżkiem rodziców. Dzięki temu maluch czuje bliskość rodziców, co wpływa na jego komfort w trakcie snu. Z drugiej strony, jest to też spore ułatwienie podczas nocnego karmienia. Łóżeczka turystyczne dostawne posiadają regulację wysokości, przez co bez problemu można je dopasować do hotelowego łóżka. Innym typem łóżeczka, idealnym dla kilkumiesięcznych maleństw są turystyczne kołyski. Posiadają one płozy, które umożliwiają delikatne kołysanie maluszka. Co ważne, są one też lekkie i poręczne, a jeśli posiadają odpowiedni daszek – można śmiało używać ich również na zewnątrz. Oczywiście, bez względu na wybór, istotna jest jakość oraz trwałość łóżeczka. Bogaty wybór najlepszych, różnego rodzaju łóżeczek turystycznych można znaleźć tutaj https://sklepmati.pl/68-lozeczka-turystyczne.

Akcesoria, które będą przydatne

Szukając łóżeczka turystycznego, które ma być użytkowane przez dłuższy czas, na pewno warto zwrócić uwagę na te dwupoziomowe. Kiedy dziecko jeszcze samodzielnie nie siada, może spać na wyższym poziomie. Następnie można układać je już na dole. Dla starszych dzieci, rekomendowane są zaś tylko łóżeczka jednopoziomowe, które zapewniają im maksymalne bezpieczeństwo. Wszystkie typy tych łóżeczek posiada właśnie Sklep Mati. Są tu także modele oferujące szereg akcesoriów, które są niezbędne w podróży. Należy wśród nich wymienić m.in.:

  • moskitierę
  • przewijak
  • przybornik
  • karuzelę
  • rozpinane wyjście.

Łóżeczka oferowane przez Sklep Mati posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, a także są proste w składaniu. Idealne na bliskie i dalekie podróże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here