Jak narysować prezent i bukiet róż, czyli robimy laurkę

Jeżeli nie masz akurat funduszy na prezent albo kwiaty, to jest na to świetny pomysł, aby zaradzić temu. Możesz zrobić własnoręcznie jakiś upominek, prezent albo narysować laurkę!

Laurka, to kartka upominkowa narysowana własnoręcznie przez osobę wręczającą. Przeważnie laurki rysują dzieci, które po prostu nie mają własnych funduszy, a chcą dać coś od serca swoim rodzicom albo dziadkom. Często na laurkach widnieją serduszka, a także kwiaty. Szczególnie róże. Jak narysować różę, aby nasz kwiatek przypominał prawdziwą różę? Możemy spróbować intuicyjnie narysować dany kwiatek. Będę potrzebne nam do tego kredki. Najlepiej czerwona i zielona kredka. Możemy także użyć do tego ołówka.
Jeżeli intuicja i wyobraźnia nie podpowiada nam wystarczająco jak narysować różę, to możemy spróbować odrysować kształt narysowanej róży z kolorowanki albo możemy poszukać w internecie szkicu róży i spróbować go przerysować na nasz kawałek papieru, który w przyszłości ma stać się przepiękną laurką dla kogoś z rodziny.
Wiedzę jak narysować różę możemy czerpać także z licznych filmików instruktażowych, które znajdziemy na youtube, a także możemy poszukać różnych samouczków dla początkujących rysowników. Na pewno w internecie znajdziemy wiele takich stron dla amatorów rysowania. Znajdziemy tam wiele praktycznych porad jak rysować, czym rysować i co rysować na danym etapie zaawansowania.
Jeżeli mamy troszkę więcej czasu, to możemy zapisać się na lekcję rysunku albo na jakieś warsztaty plastyczne, gdzie nauczymy się pod okiem specjalistów jak narysować różę, słoneczniki, a także inne elementy potrzebne do naszej laurki. Na takich warsztatach będziemy dużo rysować i na pewno bardzo rozwiniemy na nich nasze umiejętności rysownicze, malarskie i ogólnie artystyczne. Na takich warsztatach poznamy także wiele praktycznych porad, a także dowiemy się co najlepiej rysować pisakiem, kredkami świecowymi, a co zwykłym ołówkiem.
Przygotowując naszą laurkę pamiętajmy także, że najważniejsze jest nasze zaangażowanie w produkcję danego prezentu aniżeli sam efekt końcowy. Nieważne czy wiemy jak narysować różę o idealnym kształcie, ale czy narysowaliśmy ją z serca. Wszak, to jest najważniejsze w przygotowywaniu prezentu dla kogoś bliskiego. Oczywiście możemy poprosić o pomoc rodzeństwo albo kogoś znajomego w narysowaniu kwiatka albo może nam pokazać jak narysować różę, a potem sami na podstawie wzoru narysujemy ów kwiatek z kolcami.
Rysując laurkę możemy także ozdobić ją świecącymi cekinami, brokatem. Możemy przykleić te elementy klejem albo taśmą klejącą. Wedle uznania. Poza kwiatkami i sercami na takiej laurce powinny znaleźć się także życzenia od serca.
Wręczając gotową laurkę osoba obdarowywana na pewno ucieszy się widząc, że wiemy jak narysować różę, jak ozdobić kartkę, a także jak napisać wzruszające życzenia prosto od serca. Jak widać można zrobić wspaniały prezent nie wydając na niego pieniędzy. Wystarczy trochę zaangażowania i trzeba wiedzieć jak narysować różę w sposób idealny i naturalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here