Certyfikat SSL dla Twojej strony

Czym jest certyfikat Secure Socket Layer? Jest to protokół umożliwiający szyfrowanie informacji przesyłanych pomiędzy przeglądającym stronę internetową, a serwerem tejże strony. Dzięki niemu mamy gwarancję, że nasze dane są bezpieczne.

A czy wiesz, że certyfikat SSL (Secure Socket Layer) znacząco zwiększa wiarygodność i buduje pozytywny wizerunek Twojej strony? Niby nic – niepozorna kłódeczka przy adresie, a jednak!

Od 2017 roku w przeglądarce Chrome pojawia się dodatkowy komunikat o braku SSL, oznajmiający wszystkim, że nasza strona jest niezabezpieczona. No nie przysparza nam to plusów u odbiorców, wszak każdy chce się czuć bezpiecznie w Internecie.

Do tego zwiększenie pozycji w wynikach wyszukiwania Google to kolejny niebagatelny powód, by zainteresować się certyfikatem SSL. Wszak każdy autor strony dąży do osiągnięcia jak najlepszej pozycji w Google – od tego często zależy być albo nie być firmy. Zgłębiamy zasady SEO, a zapominamy lub lekceważymy małą kłódeczkę, a to wielki błąd!

Warto więc poważnie zastanowić się nad wdrożeniem tego rozwiązania, nawet na zwykłym blogu.
Niby nie ma obowiązku stosowania certyfikatu, jednak ciężko wyobrazić sobie wiarygodną i profesjonalną stronę sklepu internetowego, szkoły, uczelni czy urzędu, a zwłaszcza banku czy innej instytucji finansowej bez charakterystycznej kłódeczki.

Niestety, certyfikat najczęściej jest płatny. Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www? Warto poszukać odpowiedniego rozwiązania, które zapewni Tobie i Twojej stronie zabezpieczenie adekwatne do prowadzonej działalności.
Certyfikaty SSL są wszak podzielone są trzy różne klasy – każdy ma swoje zastosowanie i to Ty musisz zdecydować, czego potrzebuje Twoja strona www. Różni je poziom zabezpieczenia, a im wyższy poziom bezpieczeństwa i rzetelności zapewnia, tym niestety wyższy jest jego koszt.

„Tanie certyfikaty SSL” to wyjątkowo często wpisywana w Internecie fraza. Twoją odpowiedzią może być certyfikat SSL w kru.pl – sprawdź koniecznie, z pewnością nie pożałujesz, a konkurencyjne ceny sprawią, że zostaniesz na dłużej.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here